Tarot teadvuse kanalduse baaskursus

Eesti Taro hing - Hingerännak

Taro teadvuse on loonud inimesed ise oma emotsioonide ja mõtetega, seega see on kõige parem tööriist rääkimaks inimese mõtetest ja tegudest. Selle kaudu on lihtne saada vastuseid, miks me just niimoodi käitume ja reageerime. Seeläbi on võimalik ka leida vastuseid, sellele mida me endas muutma peame. Sest, kui tahame muuta maailma, siis on mõistlik alustada iseendast.

Kuidas me tavaliselt õpime kaarte lugema?

Mõistlik on ennem kaardipaki ja raamatu ostmist kaartide teadusega tutvust teha ja nende kaudu HingeRännak läbi teha. Selliselt me saame isikliku kogemuse läbi “rakutasandi” ja õpime suhtlema kaardi teadvusega läbi oma alateadvuse kujundite. Niimoodi õpime suhtlema kaartidega päriselt, mitte meelde tuletama seda, mida targad raamatut rääkisid. Sellise Hingerännaku läbiteinud inimestel ei ole mingi kunst vahendada ka teistele kaardi teadusest tulevat informatsiooni, seda mida kaardid tahavad kellelegi teisele rääkida. Kui võtame kaardipakist kaardi, siis sellise teekonna läbi teinud inimestel, ei ole vaja hakata meenutama seda, mida raamatus kirjas oli, vaid kaardi teadvus räägib juba otse läbi “laualaduja”, ehk oleme kanal selle kaardi teadvuse ja inimese vahel.

Sellepärast ongi mõistlik teha läbi Hingerännak ja alles siis minna õppima erinevaid “laudasid” laduma. Seejärel saab tekkida sügavam mõistmine, mida need lauad iseenesest räägivad.

Mida teeme?

Koolitusel „Eesti Taro Hing – Hingerännak läbi Suure Arkaani“ loome ühenduse Taro teadvusega ja õpime töötama Taro kaardisüsteemi teadvusega ja nende kujunditega, ennast teadvusse lülitama ja sealt välja lülitama. Koolituse ajal iga osaleja loob Taro teadvusega oma isikliku suhtlussüsteemi, mida hiljem on lihtne kasutada.

Kellele sobib?

Kursusele osalemiseks ei nõuta mingit ettevalmistust, on oodatud alustajad, edasijõudnud ja profid. Jaa, see koolitus ongi inimestele, kes on huvitatud sisemisest muutusest ja arengust.

Miks just neile see koolitus sobib?

Kuue koolituspäeva jooksul sukeldume Suure Arkaani nähtamatusse maailma, mida on kasutatud aastatuhandeid, mõistmaks inimese sisemaailma keerdkäike. Inimesed elavad oma harjumuspärast reaalsust, mõistmata oma tegelikke võimalusi. Olen kuulnud paljusid inimesi väitmas, et nad saatuse vastu ei saa. Väga palju elus toimub vastavalt meie otsustele ja kui inimene on otsustanud olla saatuse vang, siis kaartidel on väga lihtne sellisele inimesele ennustada, sest saatus on kõik paika pannud. Teine lugu on teadlikku elu elavate inimestega. Inimene, kes on võtnud oma elu eest vastutuse, mõistab põhjus-tagajärg mõjusid. Hästi iseloomustab põhjus-tagajärg mõjusid „seda mida külvad, seda ka lõikad“. Kui ei meeldi see, mida lõikama pead, siis tuleb teha endas muutus, et paremat saaki saada. Iseenese kaudu muutust otsivatele inimestele ongi Taro kaardid ideaalseks juhatuseks sisemaailma muutmiseks.

Kaardipakk koosneb inimese mõttemaailma arhetüüpidest.

Mida see veel tähendab? Kui kunagi alustajana sain kontakti Taro teadvusega, siis küsisin sellelt teadvuselt: kuidas Taro ennustussüsteem tekkinud on? Seletus oli tegelikult lihtne ja loogiline. Alguses Taro kaardid olid lihtsalt mängukaardid. Tuletage meelde, kuidas te kaardilauas kaarte mängite. Kaardilauas, mängu aeg tekib omapärane atmosfäär, mis justkui lülitab teid välja muust maailmast ja tihti unustamegi selleks hetkeks ära muu maailma. Tihti kaardimängu nimetataksegi hasartmänguks, sest see viib endaga justkui kaasa ning tekitab hasarti. See kaasaminek ongi ühinemine kaardimängu teadvusega ja mänguajal tekkinud emotsioonid (võidurõõm, pettumused jne.) salvestusid sinna teadvusse. Aegad jooksul on see teadvus kogunud kokku kõik inimpühholoogia ja mõttemaailma arhetüübid kaartidel olevatesse kujunditesse. Kursusel õpime töötama Taro kaardisüsteemi teadvusega ja nende kujunditega, ennast teadvusse lülitama ja sealt välja lülitama. Koolituse ajal iga osaleja loob Taro teadvusega oma isikliku suhtlussüsteemi, mida hiljem on lihtne kasutada. Taro teadvuse on loonud inimesed ise oma emotsioonide ja mõtetega, seega see on kõige parem tööriist rääkimaks inimese mõtetest ja tegudest. Selle kaudu on lihtne saada vastuseid, miks me just niimoodi käitume ja reageerime. Seeläbi on võimalik ka leida vastuseid, sellele mida me endas muutma peame. Sest, kui tahame muuta maailma, siis on mõistlik alustada iseendast.

Koolitusel osalemiseks ei ole vaja mingeid algteadmisi
Mis koolitus maksab?

Gruppi mahub 8-10 inimest. Ostes pileti, garanteerid koha grupis.