TeeRännak – rännak alateadvusse

TeeRännak Vestlused alateadvusega

TeeRännak – vestlused alateadvusega ei kujuta endast paljast teelürpimist, see on rännak sügavale oma sisemaailma ja endast teadlikuks saamist. Teadlikuks saamine võimaldab märgataval määral kohendada materiaalset ja tervislikku heaolu.

TeeRännak
23.08.2024 kell 17:30
Teema: Looming


Minult on tihti küsitud, mis on Teerännak. Sellest võiks palju rääkida. Teejoomine on ausees väga paljudes kultuurides, aga mõnes kultuuris on teejoomine Pühaks Rituaaliks kujunenud. Seega teejoomise tavasid on sadu, kui mitte tuhandeid.
Meie teejoomise üritus on kujunenud TeeRännakuks, kus teejoomise ringi kaasatakse kõrgema vaimse teadvuse tasandid ja selle tasandi kaasabil sukeldume sisemise maailma piirangute avastamisse ehk teadlikuks tulemisse. Teadlikuks tulemine võimaldab märgataval määral kohendada füüsilist ja tervislikku heaolu.
Ka tihti on küsitud, mida selline teejoomine maksab, sest iga ürituse korraldamisega kaasnevad kulutused? Teerännakul osalemise eest tasu ei küsita, igaüks saab teha vabatahtliku annetuse selle väärtuse kohaselt mida ta sellelt ürituselt sai.

Millal?

 

Koguneme ja vaba suhtlus 23.08.2024 kell 17:30 – 18:00. Teerännakuga alustame umbes kell 18:00. Teerännak võib kesta umbes 2-3 tundi

Kuidas tulla?

 

Asume uuel aadressil Puuvilla 26, Tallinnas, Villa Leonard, sissepääs peauksest. Uksel on silt IIKA Eesti OÜ.

Kellel mõeldud?

Teerännakule võivad tulla kõik sõltumata vanusest, soost või koolitusest. Teretulnud on kõik, kes elu avardavaid võimalusi paremini tundma õppida soovivad.

Registreerumine

Registreerumine TeeRännakule

"*" täida nõutud väljad

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Rännakut juhendab
ylar Lindepuu

Selleks, et varuda piisavalt teed ja teejoomise nõusid, on hea, kui registreerite ennast eelnevalt kõrvaloleva regisreerumisblanketi kaudu.

Veel huvitavat
Jooga
Toimetus

Tiibeti jantrajooga

Jooga läbi liikumise Tiibeti jantrajooga Joogasüsteem, mis aitab luua harmooniat ja tasakaalu sinu keha, energia ja meele tasandil. Tundide ajad neljapäeviti kell 19:00 IIKA keskuses,

Loe edasi »
Raamatud
Toimetus

Raamat Uue ajastu Inimesed

Autor Jane Bitter Raamatus räägivad 40 kuulsaimat enesearengu teejuhti enda lugusid, kuidas on nemad oma elusid muutnud, et käia mööda hingeteed ja teha seda, mida

Loe edasi »
Raamatud
Toimetus

DEIR raamatukomplekt

AUTOR: DMITRI VERIŠTŠAGINDEIR-i raamatusari käsitleb teemat – kuidas meie teadvustamata mõttemustrid koos meie autonoomsesse närvisüsteemi sisse treenitud refleksidega mõjutavad vaikselt, kuid järjepidevalt kogu meie elu.

Loe edasi »
Raamatud
Toimetus

Parapsühholoogia harjutuste töövihik

Sissejuhatus Tervitame teid kogu südamest osalemast parapsühholoogia iseseisvatel loengutel ja harjutustel ning väljendame rahulolu, et ka teie soovite endas uinunud psüühilisi jõude arendada ja neid

Loe edasi »