Lasteklubi

Lasteklubi

Lastekursuste koostaja Ylar Lindepuu sai inspiratsioon koolituskavade kokkupanemisel Moskvast, kus ta on ka ise õppinud. IIKA keskus on välja töötanud mitmetasandilised õppekavad lastele.

IIKA Keskuse lastekursus koosneb kolmest osast: algkursus Start-Avanemine ja jätkukursus Arenemine ning edasijõudnute kursus Laste Meistrite Klubi.

Laste koolitused
Saade "Laste arenguvõimalused"

Kursusetel õpitu aitab parandada tähelepanu ning keskendumisvõimet. Harjutused tõstavad lapse võimet kontsentreeruda, keskenduda millelegi pikaajaliselt. Praeguses infoühiskonnas kogu aeg plingib „sulle tuli uus sõnum“ ja sa avad uue ja uue postituse eelmist lõpuni vaatamata. Igapäevast infot on tohutult palju ning võime end sellest läbi närida või sellesse kasvõi hetkeks süüvida, lastel üha kahaneb. Koolituse harjutused õpetavad keskenduma ning seda, et süvenedes jõuad kõige vajalikuni.

Lapseeas on meil kõigil unistused. Sageli aga täiskasvanu või ühiskond ütleb,  et selline asi ei ole võimalik ning paljud unistused jäävad täitmata. Kui laps võtab ellu kaasa teadmise, et meie võimetel ei ole piire (ka silmad kinni vaatamine ei ole ju võimalik –ajaleht ju ütles seda! Ent ometi lapsed siin kursusel seda suudavad) ja kõik sõltub meist ja meie usust oma unistusse, siis on neil loodud hea alus, et tulevikus elada oma unistuste elu, ning kujundada enda reaalsust.