Treeningud

Meediumite Klubi Treeningud

“Mida kõrgem on su energiatase, seda võimekam on su keha. Mida võimekam on su keha, seda paremini sa ennast tunned ja seda rohkem oled sa võimeline kasutama oma tõelist annet loomaks midagi erakordset.”

Füüsilise ilu jäljed on peidus vaimse tervise mustrites.

Mida tähendavad treeningud

Oleme mõelnud sellele, et õpilane ei jääks peale kursust omapead, vaid ta saaks kursuse päeva järel jätkata intensiivset harjutamist kogenud treenerite juhendamisel. IIKA keskuse treeningute mõte ongi selles, kus õpilane saab kaks korda nädalas käia kursustel omandatud harjutusi ”lihvimas” ja ”viimistlemas”.

Treeningsaal on avatud ka kõikidele IIKA keskuse õpilastele, kes on vähemalt läbi käinud päevase algkursuse ”Mõtte salajane jõud…”. Kaks päeva nädalas on kohal juhendajad, kes vastavad algkursusel tekkinud küsimustele ja aitavad läbi viia juhendatud treeninguid algkursusel omandatud harjutustele. Väga suure populaarsuse on saavutanud ”Hinge koolimaja” harjutus ja ka juhendatult on lihtsam jääda ”vaatleja positsiooni” läbi ”Rongijaama” harjutuse infovälja sisenemisel.  
 
Baaskursuse umbes kolm kuud kestva intensiivõppeprogrammi üks osasid on samuti õhtused juhendatud treeningud. Iga õppepäeva järel on õpilastel kasutuses õhtuti harjutussaal, kus treenitakse juhendajaga koolituspäeval omandatud harjutusi. Ühine treeningsaal võimaldab sooritada efektiivselt paarisharjutusi, millel on väga suur osa fantoomse tunnetuse arendamisel ja sisemise ”bioloogilise arvuti” välja arendamisel.

Treeningud Tallinnas kolmapäeviti

Juhendatud treeningud on mõeldud algkursuse, baaskursuse, süvaõppe õpilastele ja need toimuvad kolmapäeval. Treeningsaal avatud põhikursuse harjutajatele kell 17:30-18:30 (ka võib osaleda süvaõpe, kui on soov veel korrata põhikursuse teemasid) ja kell 18:30-19:30 on oodatud algkursuse meetodite treenijad koos põhikursuse ja süvaõppega. Ja kella 19:30-20:30 on saal süvaõppe harjutajate päralt. Alati on hea ikkagi vaadata kodulehelt üle toimumisajad, kuna korraldaja jätab endale õiguse teha treeningkavades muudatusi.

Riigpühadel treeninguid ei toimu!

  • 17:30 – 18:30 on saal avatud Baaskursusele (soovi korral saab osaleda ka Süvaõpe
  • 18:30 – 19:30 on saal avatud Algkursusele, Baaskursusele ja Süvaõppele Hingekoolimaja rännakuks
  • 19:30 – 20:30 on saal avatud Süvaõppe treeningutele.

Teretulemast harjutama Tallinna, Puuvilla 26, IIKA keskusesse!

Juhendab Jana Järvik

Treeningud Otepääl teisipäeviti

Juhendatud treeningud on mõeldud algkursuse, baaskursuse, süvaõppe õpilastele ja need toimuvad teisipäeval. Treeningsaal avatud põhikursuse harjutajatele kell 17:30-18:30 (ka võib osaleda süvaõpe, kui on soov veel korrata põhikursuse teemasid) ja kell 18:30-19:30 on oodatud algkursuse meetodite treenijad koos põhikursuse ja süvaõppega. Ja kella 19:30-20:30 on saal süvaõppe harjutajate päralt. Alati on hea ikkagi vaadata kodulehelt üle toimumisajad, kuna korraldaja jätab endale õiguse teha treeningkavades muudatusi.

Riigpühadel treeninguid ei toimu!

  • 17:30 – 18:30 on saal avatud Baaskursusele (soovi korral saab osaleda ka Süvaõpe
  • 18:30 – 19:30 on saal avatud Algkursusele, Baaskursusele ja Süvaõppele Hingekoolimaja rännakuks
  • 19:30 – 20:30 on saal avatud Süvaõppe treeningutele.

Teretulemast harjutama Otepääle, Lipuväljak 7, Tuulepesa Inspiratsioonikeskusesse!

Juhendab Triin Peips

Mis treeningud maksavad?

Treeningu maksumusi on erinevaid. Ühe korra treening maksab 15 eurot (algkursus, baaskursus ja süvaõpe). Saab ka endale soetada odavamat 6 korra treeningkaarti 60 euroga (10 eurot kord). Kuue korra treeningupääsme saab endale hankida e-poest.