TeeRännak läbi TantsuMaagia – hirmudest vabanemine

TeeRännak läbi TantsuMaagia

TeeRännak läbi TantsuMaagia – hirmudest vabanemine – on TeeRännaku sügavam versioon rändamiseks oma alateadvuses. Rännakul kasutame rohkem aega, kui tavalises TeeRännakus, läbi tunne- ja muusikaliste kujundite ja kehalise liikumise vabastame alateadvuse blokeeringuid. Praktika on näidanud, et aastaid kimbutavad hirmud väljuvad alateadvusest ja selle tulemusel toimub füüsiline tervenemine. Tulemused sõltuvad üksnes Teie teadvustatud suhtumisest ja pingutustest.

Rännaku kogemusi
Mida Rännakul teeme?

Alustame teema
püstitamisest

Rännak kujuneb igale osalejale personaalseks. Rännaku teema püstitamine on probleemi teadvustamine. ja selle kaudu kehas tunde leidmine. Tunde fikseerimise kaudu pääseb alateadvuse sügavamatesse kihtidesse.

Teejoomine ja
meditatsioon

Teejoomisel kasutame vee väge konkreetsete taotluste abil probleemsete minevikusituatsioonide esiletoomist alateadvusest ja meditatsiooni kaudu pürgime saavutama võimalikult neutraalset vaatleja positsiooni sisemiseks vaatlemiseks. 

Tants või liikumine?

Hoides fookust oma sisemaailmas, kasutades alateadvuse puhastamise “klaverimängu” meetodit, lubades kehal vabalt liikuda muusika saatel, vabanevad probleemsed emotsionaalsed  blokeeringud. Muidugi, kui oleme nõus neist vabanema.