ELU PUU praktiline käsiraamat

28.00  sis. KM

Inimese võimete arendamise harjutuste süsteem “ELU PUU” praktiline käsiraamat.
Autor: Arkadi Petrov.

See on energiainformatiivsete harjutuste süsteemi ELU PUU käsiraamatu täiendatud ja parandatud väljaanne. Pärast raamatu esimese trüki ilmumist on aeg selles kirjeldatud tehnoloogia tõhusust tõestanud. See on ajukoore teatud piirkondade aktiveerimise ning peaaju parema ja vasaku poolkera lisaneuronite aktiivsesse töösse kaasamise metoodika.

Paljud inimesed on ELU PUU süsteemi järgi harjutades saanud selgeltnägijaks, nad on tõusnud kõrgemale vaimsele tasemele, nad on aktiivselt arenenud, noorenenud ja rasketest kroonilistest haigustest vabanenud. Inimese füüsilise, energeetilise ja vaimse struktuuri kohta kogutud teadmiste areng on võimaldanud kohandada harjutusi nii, et need on nüüd jõukohasemad kõigile, kes tahavad olla täiuslikult terved ning soovivad oma aju vasaku ja parema poolkera varjatud võimeid arendada.

Osta toode

Info

Kategooria:

Kirjeldus

Milles peitub metoodika olemus?

Iga inimene suudab taastada oma energiainformatiivse struktuuri funktsionaalse normini, kui ta sooritab teatud kindlaid harjutusi. Organismi rakud regenereeruvad, kui need saavad vajalikku bioenergeetilist tuge. Taastuvad kahjustatud elundite funktsioonid ja seejärel terveneb kogu organism. Kaob kroonilise väsimuse sündroom, vananemist põhjustavad protsessid aeglustuvad või pöörduvad isegi vastassuunaliseks. Taanduvad ravimatud haigused. Spetsiaalsed harjutused aktiveerivad biokeemilisi protsesse juhtivaid ajukeskusi, taastavad elutegevuse häiritud funktsioone.

Et jõuda heaoluni nii tervislikult kui ka argielus, sünkroniseerige oma vaimsed pürgimused reaalse igapäevase käitumisega ning pidage meeles, et need on vastastikku sõltuvad oleviku ja tuleviku realiseerimise protsessid.

Inimese maailmavaatelised ja moraalsed tõekspidamised realiseeruvad tema organismi kromosoomse aparaadi kaudu, mis suudab laiaribalisse elektromagnetilisse välja footonitena kiirata väga ulatuslikus sagedusvahemikus infoimpulsse. Nagu on tõestanud akadeemik P. P. Garjajevi uurimused, võivad nende sagedused ulatuda alates ultraviolettkiirguse sagedusalast kuni infrapunase kiirguse ja isegi raadiolainete sagedusalasse.

Järelikult on tõiesti võimalik, et teie mõeldud mõtted kanduvad edasi välisesse maailma ja mõjutavad seda sündmusi korraldavate juhtsignaalidena, aga ka vastupidi – signaalid, mida te välisest maailmast vastu võtate, võivad teid sisemiselt juhtida, näiteks muuta tervislikku seisundit. Iga inimene on paljususe sõltumatu osa. Ta on inimkonna makrostruktuuris kui isearenev süsteem, fraktaal. Kollektiivne teadvus on isiksuse teadvuse suhtes nagu peenmateriaalne füüsiline keskkond, milles te käite visuaalse taju ja tahteavalduse impulsside abil kõigepealt läbi kosmose seaduste mõistmise tee ja seejärel omandate uute füüsiliste reaalsuste loomise võtted. Üleminek teistesse ruumilistesse süsteemidesse muudab maailma alati keerulisemaks. Enese taasloomine selles ja teistes maailmades on enesemääratlemine moraalse tasandi kriteeriumide järgi. Siin tutvustatava inimese tervendamise ja arendamise meetodi väärtus seisneb just nimelt selles, et igaüks võib enda organismis avastada ainulaadse reservi, kui ta õpib looma vajalikke neuronitevahelisi sidemeid ning soovi korral kaasama töösse teatud keha ja aju osi, teisisõnu – kui ta õpib oma aju ja organismi juhtima. Paralleelselt arenevad intellekt ja võimed. Paraneb üldine enesetunne, lisandub elujõudu ja enesekindlust, tekivad uued eluperspektiivid, väheneb sõltuvus uimastitest ja alkoholist, mis on eriti oluline noorte puhul.

Osa meie praktika põhiharjutustest on esoteerilistes õpetustes tuntud juba aastatuhandeid. Osa harjutusi on hiljuti loodud, muu hulgas on need Moskva bioinformatsiooniliste tehnoloogiate keskuse järjepideva töö tulemus. Teadmiste areng inimese füüsilisest, energeetilisest ja vaimsest struktuurist on võimaldanud koostada harjutused nii, et need on nüüd jõukohasemad kõigile, kes tahavad olla täiuslikult terved ning soovivad arendada oma loovaid, loomingulisi võimeid.

Juhendaja, kes korraldab õppetööd meie metoodika järgi, ei ole üksnes õpetaja, vaid ka omalaadne häälestaja, kes annab õpilase energiainformatiivsetele keskustele ette teatud resonantslaine etaloni. Seepärast tuleb arvestada, et nende harjutuste iseseisvalt sooritades ei saavuta te ilmselt nii head tulemust kui õpetaja juhendamise all töötades, eriti õppetöö algstaadiumis.

Soovitan ennem praktiliste metoodiliste harjutuste juurde pöördumist lugeda läbi raamatutriloogia MAAILMA LOOMINE

Arkadi Petrov