Homöopaatia meditatiivse õppimise töötuba

Homöopaatia meditatiivse õppimise töötuba

Tule, õpi ja koge homöopaatiliste ainete teadvust täiesti uuel ja meditatiivsel meetodil, mida ei ole Eestis kunagi varem kasutatud.

Mis on Homöopaatia?

Homöopaatia on efektiivne ja turvaline loodusenergia meditsiin, mida on edukalt kasutatud üle 200 aasta. Homöopaatia võimaldab elada oma elu harmoonias iseendaga ja oma tõelise olemusega, valgustatud olendina. Ta pakub toimivat alternatiivi kõigile, kes pooldavad naturaalset lähenemist oma tervisele. Homöopaatia on aidanud patsientidel terveneda nii akuutsetest infektsioonidest kui ka sügavatest kroonilistest patoloogiatest. Homöopaatiliste ainete energiatel on tasakaalustav toime emotsionaalsete seisundite puhul nagu ärevus, depressioon, kurbus, lein ning samuti muude psühholoogiliste seisundite korral. Näiteks pealispinnal olevate ärevuse sümptomite algpõhjus on sageli meie esivanematelt päritud. Homöopaatilisete ainete energia ulatub esivanemate aega tagasi ja tasakaalustab meie pärilikke liine. Termin Homeopathy on loodud Saksa arsti Samuel Hahnemanni poolt 18. sajandil ja sisaldab kreeka sõna homoios (sarnane) ja pathos (kannatus). Samuel Hahnemann on uue meditsiini looja, mis on süntees alkeemiast, traditsioonilisest taimeravist ja esoteerikast. Homöopaatia on ennast ajas tõestanud töövahend oskuslikul kasutamisel ja efektiivne nii hingelisel kui ka füüsilisel tervenemisel.

Mida teeme?

Me läheme homöopaatiliste ainete teadvusesse ja õpime kogemuslikul tasandil ühendama oma teadvust taimede ja ainete teadvusega. Homöopaatilistel ainetel on tugev tervendav ja transformeeriv efekt. Ühildudes aine teadvusega on sellel osalejale raviv ja transformeeriv mõju. Plaanis on ühes töötoas kogeda kolme homöopaatilise aine teadvust. Töötoad hakkavad toimuma iga 3 nädala järel suve jooksul.

Kellele sobib?

Töötuba sobib nii homöopaatiahuvilisele kui ka sellele, kes soovib isennast tervendada ja mõista. See töötuba sobib ka psühholoogidele, suhetekorraldajatele, personalitöötajatele, ettevõtjatele, müügiga tegelevatele, perenõustajatele, klienditeenendajatele ja kõigile neile kes on igapäevaselt kokkupuutes inimestega.

Miks just neile see koolitus sobib?

Selle koolituse käigus õpime ühendama oma teadvust taimede ja ainete teadvusega, seega on hiljem lihtne kontakteeruda ka oma klientide ja koostööpartnerite teadvusega. See annab meile suurepärase oskuse paremini neid mõista ja ka teenindada. See viib teie teadvuse uuele professionaalsele tasandile.

Töötuba sobib nii algajatele kui ka edasijõudnud õppuritele, kuna tegemist on täiesti uue õppimise meetodiga.

"Tule ja saa teadlikkuks sellest väest, tervenda end ja kogu meie ühiskonda!"

Kes me oleme?

Krista Koppel

"

homöopaat //

Krista Koppel

Kohtusin  homöopaatiaga 2007. aastal. Õppisin The British Institute of Homeopathy  www.bihint.com ning olen omandatut kasutanud personaalselt ja professionaalse homöopaadina sellest ajast alates. Oman professionaalse homöopaadi kutsestandardit.

Aastal 2017 lõpetasin Inimese Informatiivse Arengu Keskuse Meisterklass süvaõppe www.iika.ee

Homöopaatia on olnud mulle kindel kaaslane isiklikuks kasvamiseks ja arenguks. Homöopaatiline konsultatsioon patsiendiga on alati rännak patsiendi terviklikuse taastamise suunas, kus katkised osad tuleb üles leida ja jälle kokku tuua.

Ylar Lindepuu

"

Meedium //

Ylar Lindepuu

IIKA keskuse asutaja Eestis ja ta on tegelenud meditatiivsete praktikatega umbes 20 aastat. viisteist aastat tagasi asutas ta Soomes Parapsühholoogia uurimiskeskuse, kus ta ka on välja õpetanud parapsühholooge ja ravijaid. Eestis on kümne aasta jooksul Ylari käe all väljaõppe saanud üle pooletuhande õpilase.