Metsikud ürdid – looduslik supertoit

Metsikud ürdid Looduslik supertoit

Aeg ammutada endasse looduslikku energiat. Meie aiad- ja metsad pakatavad kevadel väge täis metsikult kasvavatest ürtidest, mis sobivad just eriti hästi organismi kevadiseks turgutuseks ja on heaks vahelduseks igapäevasel söögilaual.

Kasuta tasuta looduslikku Väge!

Millised metsikud ürdid on eriti hea supertoit?

Räägime taimede korjamisest ja kasutamisest, millised on armastuse -, millised on füüsilise väe ürdid ja millised on hea meeleolu ürdid. Räägime ka, milliseid maitsvaid toite neist teha saab – võilill salatiks, naat ja karulauk pestoks, harilik kõrvenõges supiks ja salatisse jne.
Räägime kuidas need ürdid meie organismile kasulikud on. Millal ja miks neid tarbida? Valmistame üheskoos küllusliku väeka salati ja proovime, kuidas erinevad kastmed mahendavad metsikute taimede tugevat maitset. Iga osavõtja saab kätt proovida ühe väeka toidu tegemisel ja hiljem toimub supertoitude degusteerimine. Keedame maitsvat raviteed.

Lõpetuseks saab iga osaleja retseptid koju kaasa.

Koolituse viib läbi

Liivia Panker

"

toiduvalmistaja //

Liivia Panker

Liivia on tervise edendamisega tegelenud alates 2004.aastast. Ta on lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja õppe ning täiendanud end erialastel kursustel nii Eestis kui välismaal. Liivia tegeleb igapäevaselt mahe seemnete ja pähklitega. Viimased 10 aastat elab Liivia Itaalias ning töötab sealses cateringi-firmas. Ka Itaalias viib Liivia läbi erinevaid toitumisalaseid töötubasid, tema suureks kireks on mahetoitlus ja toortoitlus.

Toitumisharjumused saadakse kaasa juba lapsepõlvest. Sageli ei mõelda, kas söödav toit on kasulik või kahjulik, vajalik või mitte. Liivia peab toiduvalmistamise juures oluliseks inspiratiooni, armastust, soojust ja puhtaid maitseid.