Planeetide mõju alateadvusele – Hingerännak

Planeetide mõju alateadvusele - Hingerännak

Päikesesüsteemi planeedid esindavad astroloogias peamisi universaalseid energiaid, mida nimetatakse vahel ka arhetüüpideks. Igal planeedil on oma põhitähendus, mille mõistmine on oluline astroloogilise sünnikaardi interpreteerimisel. Sünnikaart, mis on justkui foto taevalaotusest, kirjeldab sinu Hinge plaani.

See on elu stsenaarium, mis koosneb sümbolitest. Me suudame need sümbolid lahti kodeerida, kuid selleks tuleb meil oma hinge avastamisretkel reisida sügavale üksikutesse lugudesse. Tulemuseks on meie aina avarduv teadvus ja jõud.
 
Planeedid kirjeldavad meie sisemisi isikuid

Kursusel võtame ühendust seitsme planeedi teadvusega ja uurime kuidas on lood meie sisemiste isikutega. Kursus sobib nii neile, kel algteadmised astroloogiast puuduvad kui ka professionaalsetele astroloogidele.

Kuu

Kuu põhiprintsiip on meie hingeelu, alateadvus, sümboliseerides muutlikkust ja väljendades tundeid. Ta on naise ja ürgse emaduse sümbol. Kuu on ka meie sisemine emafiguur. Avades ennast, laseme me endas tulla nähtavale Kuu isiku.

Päike

Päikese põhiprintsiip on loovus. Valitsedes südant, tuleneb siit vajadus väljendada ennast läbi südamelähedase tegevuse. Päike on ka meie ego, olles kaval ja leidlik, kandes sageli maske.

Merkuur

Merkuuri põhiprintsiip on info edastamine, olles seotud meie mõtlemisvõimega, uudishimu väljendamisega, teadmiste omandamisega. Merkuur valitseb meie intellekti, kandes endas kõike õpitut. Kuidas on lood meie intellektuaalse poolega?

Veenus

Veenuse põhiprintsiip on võlumine, armastamine, väljendades meie vajadust ilu, harmoonia ja rahu järele, luues kooskõla. Veenus annab vihjeid meie kütkestavuse, veetluse ja väärtushinnangute kohta, esindades ühtlasi naisprintsiipi, meie sisemist naist.

Marss

Marsi põhiprintsiip on aktiivne tegevus. Marss esindab meesprintiipi, meie sisemist meest, sõdalast, olles väljapoole suunatud. Marss kirjeldab ka meie temperamenditüüpi, elutahet, võitlus- ja riskivalmidust.

Jupiter

Jupiteri põhiprintsiip on ühtekuuluvus, sümboliseerides meie metafüüsilisi vajadusi. Samuti on ta seotud hea intuitsiooniga, õigluse ja avalikkusega. Jupiter on õpetaja, kes suudab luua ühtse grupi. Sümboliseerides elutarkust, olles filosoofide, prohvetite, kirikuõpetajate ja arstide valitseja.

Saturn

Saturni põhiprintsiip on piirangud, sümboliseerides isa, meie sisemist isafiguuri, kes loob meis keskse tugisamba. Tugisamba, millele saavad kõik eelnevad isikud meis toetuda. Saturn on autoriteet, näidates kuidas on lood meie kannatlikkusega, tahtejõuga ja distsipliiniga. Saturni eesmärk ei ole distsipliin kui selline omaette, vaid distsipliin on vajalik selleks, et liikuda kannatlikult oma eesmärkide suunas ja julgeda elada oma tões. Saturn juhatab meid õiglaselt aga karmilt, et liiguksime ausalt oma südame järgi.

Kursust juhendab

Margot Veidemann

"

Astroloog

Margot 
Veidemann

Astroloogi teele suundus Margot 2011 aastal ja astroloogilise nõustamisega alustas 2012 aastal. Tänaseks on ta vabakutseline praktiseeriv astroloog ja kuulub Eesti Astroloogide Liitu.

Margot õpetab astroloogiat, korraldab teemakohaseid loenguid, koostab astroloogilisi sünnikaarte, paarisuhte kaarte, aastaprognoose. Tema tegemistega saab rohkem tutvuda Astroloogia/Hinge tee Margot Veidemann Facebook lehelt.

meditatsioone juhendab

Ylar Lindepuu

"

Meedium

Ylar Lindepuu