Kirna mõis – IIKA keskus

Järva Teataja avaldatud 19.10.2015

Septembri lõpus andis IIKA Keskuse omanik Ylar Lindepuu Kirna mõisale üle esimese osa toetusest. Kirna mõisa omanik Reimo Lilienthali sõnas, et sellega maksis ta ära osa mõisa katuse korrastuse kuludest. Tarvis oli peatada sademevee läbijooksud ja hoida hoone seisu edasist halvenemist niikaua, kuni avaneb võimalus kapitaalremonti alustada.

Lilienthal lisas, et IIKA Keskus on otsustanud ka edaspidi maksta kümme protsenti kõikidest õppemaksudest Kirna mõisa renoveerimise fondi.

IIKA ehk Inimese Informatiivse Arengu Keskuses (www.iika.ee) on võimalik omandada energia-informatiivse nägemise ja sellega seonduvate tervendusmeetodite aluseid, et aidata tervendada teisi inimesi või lihtsalt elada ise teadlikumalt, saades aru peenenergiate toimest.

Kirna mõisa omanik Reimo Lilienthal on üks kooli esimesi lõpetajaid 2014. aastal. «Kasutan koolist saadud tehnikaid iga päev oma töös ja elus,» lisas ta.

Kirna mõisapark oma kuulsate tervendavate energiatega on avatud kõigile huvilistele, toetades nii inimeste vaimset avardumist.

Lilienthal selgitas, et tema kavatsus on hoida park ja osa mõisast tasuta avatud ning selle eesmärgi nimel on iga annetus hädavajalik. «Maailmas toimib energia vahetamise seadus: kes annab, see saab. Iga tehtud heategu tuleb sulle kümnekordselt tagasi,» lausus ta.

Ka IIKA Keskuse omanik Ylar Lindepuu lausus, et silmale nähtamatute energiate maailmas orienteerumist õpetava keskuse rahvale on see teada tõde. Nii soovibki ta Kirna mõisat toetades olla eeskujuks teistele ettevõtjatele ja innustada neid panustama endale südamelähedases suunas heategevusse.

Toimetas: Silvi Lukjanov, reporter

Kirna mõisa heaks vaderiks viimasel aastal on olnud IIKA keskus. Kooli õppemaksudest 10% ulatuses annetatud summade toel, mida on aasta jooksul kogunenud tervelt 5000€ jagu, on meil olnud võimalik remontida mõisa katust, teha korda tualettruumid ja avada tervisenõuetele vastav kohvikuruum koos köögiga.

IIKA Keskuse juht Ylar Lindepuu andis Avaloni küllusetseremoonia lõpetuseks Kirna mõisale üle sümboolse 5000€ rahakaardi ja kinnitas oma soovi koostööd jätkata. Ylar soovib olla eeskujuks ka teistele ettevõtjatele ja kutsub üles järgima majandusliku heaolu universaalset seadust – andes kümnendiku sissetulekust vaimsust edendavasse allikasse, tuleb see kümnekordselt tagasi. Nõnda oled katkematus universaalse külluse voos.

Kirna mõisa pere on südamest tänulik nii Ylarile ja kui ka kõigile IIKA Keskuse õpilastele lahke toetuse eest! Jätkame jõudumööda Kirna mõisa taastamistöödega, et siin kõigile soovijatele veel paremini vaimset kosutust pakkuda!

Related Articles

Ylar Lindepuu – puusepp, kes TEAB

Kati – Saara Vatmann (toimetuse poolt korrigeerimata materjal) http://naisteleht.ohtuleht.ee/668176/ylar-lindepuu-puusepp-kes-teab “Meil kõigil esineb hetki, mil hõiskame: “Ma teadsin!” Tegelikult ongi nii. Me kõik oleme selgeltnägijad, teame…

ELU PUU praktiline käsiraamat

Raamatu autor Arkadi Petrov See on energiainformatiivsete harjutuste süsteemi ELU PUU käsiraamatu täiendatud ja parandatud väljaanne. Pärast raamatu esimese trüki ilmumist on aeg selles kirjeldatud…

Tiibeti jantrajooga

Jooga läbi liikumise Tiibeti jantrajooga Joogasüsteem, mis aitab luua harmooniat ja tasakaalu sinu keha, energia ja meele tasandil. Tundide ajad neljapäeviti kell 19:00 IIKA keskuses,…